logo-dyc-marina

Celoročné parkovanie malého plavidla

Parkovanie lodí a vodných skútrov
V DYC Marína Jarovce máte možnosť celoročného parkovania vašej lode a vodného skútru. Ponúkame tatkiež možnosť suchého zimného parkovania s kompletnou starostlivosťou. Jedinečné prostredie jaroveckého ramena je ako stvorené na výlety s loďou alebo kajakom.
Požičiavame kajaky sit on top, dvojmiestne a jednomiestne. Na našej maríne máte možnosť chutného občerstvenia v reštaurácii, k dispozícii je elektrická prípojka, voda a wc. Okolie maríny ponúka možnosti na celodenné výlety pri vode.
Kontaktujte nás

Ako sa k nám dostanete?


Google mapa

Ponúkame

 • 1.
  48 parkovacích miest
  Ponúkame celoročné, mesačné, týždenné aj denné parkovanie lodí a skútrov. Loď aj skúter vieme zazimovať.
 • 2.
  Požičovňa kajakov
  Požičovňa kajakov je otvorená v období od apríla do októbra, od 10 hod do 19 hod. Ponúkame možnosť zapožičania kajakov na hodiny alebo celodenne.
 • 3.
  Služby pre člny a posádku
  K dispozícii máte elektrickú prípojku, pripojenie na úžitkovú vodu, wc.
 • F

DYC Marína Jarovce

Požičovňa kajakov pre jednotlivcov aj pre skupiny. Flotilu tvoré 10 dvojmiestnych a 5 jednomiestnych sit on top kajakov.
Viac
Výborné domáce špeciality ale aj tradičná držková, či fazuľová polievka. Príďte si pochutnať na hladine Dunaja do našej maríny.
Viac
Prírodné prostredie jaroveckého ramena, blízkosť petržalskej hrádze, okolité lesy a kľudná vodná hladina ponúkajú priestor na organizáciu eventov rôzneho charakteru. Či už športové súťaže alebo grill party pre kolegov v rámci teambuildingu.
Viac

Jarovce a okolie

Panenská príroda a kľud na mŕtvom ramene Dunaja

V blízkosti petržalskej hrádze a DYC Marína môžte nájsť

 • Vlastné parkovanie pre motorové vozidlá
 • Letné kúpanie v mŕtvom ramene
 • Lokalitu pre vynikajúcu rybačku
 • Priestor na rekreáciu - korčule, bicykel, lode, kajaky

Tip na výlet

Kam na výlet loďou po Dunaji
Nápadov je mnoho, oblasť Dunaja a jeho ramien ponúka mnohé atraktívne miesta na plavbu loďou. Vyskúšajte nazrieť na zrúcaninu hradu Devín na sútoku riek Dunaja a Moravy. S nádychom histórie vaša plavba môže pokračovať opačným smerom na vodné veľdielo - priehradu Gabčíkovo. Scenéria a čerstvý Dunajský vánok preberie vášho ducha a povznesie deň výletu na neopakovateľný zážitok.